Programul meciurilor din mansa secunda Ligii Europa

Programul meciurilor care se vor disputa, joi, în manşa secundă a play-off-ului Ligii Europa:

  1. HJK Helsinki (Finlanda) – Beşiktaş Istanbul (Turcia) în tur 0-2
  2. Austria Viena (Austria) – Aris Salonic (Grecia) în tur 0-1
  3. Maritimo Funchal (Portugalia) – BATE Borisov (Belarus) în tur 0-3
  4. PSV Eindhoven (Olanda) – Sibir Novosibirsk (Rusia) în tur 0-1
  5. Maccabi Tel-Aviv (Israel) – Paris Saint-Germain (Franţa) în tur 0-2
  6. OSC Lille (Franţa) – FC Vaslui (România) în tur 0-0
  7. Tavria Simferopol (Ucraina) – Bayer Leverkusen (Germania) în tur 0-3
  8. Aston Villa (Anglia) – Rapid Viena (Austria) în tur 1-1
  9. VfB Stuttgart (Germania) – Slovan Bratislava (Slovacia) în tur 1-0
  10. Metalist Harkov (Ucraina) – Omonia Nicosia (Cipru) în tur 1-0
  11. Levski Sofia (Bulgaria) – AIK Stockholm (Suedia) în tur 0-0
  12. Lech Poznan (Polonia) – Dnepro Dnepropetrovsk (Ucraina) în tur 1-0
  13. The New Saints FC (Ţara Galilor) – ŢSKA Sofia (Bulgaria) în tur 0-3
  14. Motherwell (Scoţia) – Odense BK (Danemarca) în tur 1-2
  15. La Gatoise (Belgia) – Feyenoord Rotterdam (Olanda) în tur 0-1
  16. Grasshopper Zurich (Elveţia) – Steaua Bucureşti (România) în tur 0-1
  17. Litex Loveci (Bulgaria) – Debrecen (Ungaria) în tur 0-2
  18. Karpatâi Lvov (Ucraina) – Galatasaray Istanbul (Turcia) în tur 2-2

  1. Unirea Urziceni (România) – Hajduk Split (Croaţia) în tur 1-4
  2. FC Porto (Portugalia) – KRC Genk (Belgia) în tur 3-0
  3. Maribor (Slovenia) – US Palermo (Italia) în tur 0-3
  4. Dinamo Minsk (Belarus) – FC Bruges (Belgia) în tur 1-2
  5. Lokomotiv Moscova (Rusia) – FC Lausanne (Elveţia) în tur 1-1
  6. Fenerbahce Istanbul (Turcia) – PAOK Salonic (Grecia) în tur 0-1
  7. Trabzonspor (Turcia) – FC Liverpool (Anglia) în tur 0-1
  8. FC Utrecht (Olanda) – Celtic Glasgow (Scoţia) în tur 0-2
  9. Manchester City (Anglia) – FC Timişoara (România) în tur 1-0
  10. APOEL Nicosia (Cipru) – Getafe (Spania) în tur 0-1
  11. FK Aktobe (Kazahstan) – AZ’67 Alkmaar (Olanda) în tur 0-2
  12. Dinamo Zagreb (Croaţia) – Gyori ETO (Ungaria) în tur 0-0
  13. Juventus Torino (Italia) – Sturm Graz (Austria) în tur 2-1
  14. IF Elfsborg (Suedia) – SSC Napoli (Italia) în tur 0-1
  15. AEK Atena (Grecia) – Dundee United (Scoţia) în tur 1-0
  16. FK Qarabag (Azerbaidjan) – Borussia Dortmund (Germania) în tur 0-4
  17. Brondby IF (Danemarca) – Sporting Lisabona (Portugalia) în tur 2-0
  18. Dnepr Mogilev (Belarus) – Villarreal (Spania) în tur 0-5.

Articole recomandate

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *