Europa League – programul play-off-ului (mansa I)

Programul meciurilor din prima manşă (ora de start, ora României). Partidele din manşa a doua vor avea loc pe 24 şi 26 august. Toate meciurile le puteti vedea live pe magazinopencart.eu!!!


………………………..[ joi 19.8.2010 …..]………………………
1:h00 FC Sibir Novosibirsk (Rusia) – PSV Eindhoven (Olanda)
19:00 FC BATE Borisov (Belarus) – CS Maritimo Funchal (Portugalia)
19:30 Paris SG (Franţa) – Maccabi Tel Aviv (Israel)
19:30 Bayer Leverkusen (Germania) – Tavria Simferopol (Ucraina)
19:30 ŢSKA Moscova (Rusia) – Anorthosis Famagusta (Cipru)
19:45 Rapid Viena (Austria) – Aston Villa (Anglia)
19:45 Slovan Bratislava (Slovacia) – VfB Stuttgart (Germania)
20:00 AC Omonia Nicosia (Cipru) – Metalist Harkov (Ucraina)
20:00 FC VASLUI (România) – Lille (Franţa)
20:00 AIK Solna (Suedia) – Levski Sofia (Bulgaria)
20:00 FC Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) – Lech Poznan (Polonia)
20:00 Debrecen VSC (Ungaria) – Litex Loveci (Bulgaria)
20:05 Odense BK (Danemarca) – Motherwell (Scoţia)
20:15 Feyenoord Rotterdam (Olanda) – KAA Gent (Belgia)
20:45 STEAUA BUCUREŞTI (ROMÂNIA) – Grasshopper Club Zurich (Elveţia)
21:00 Galatasaray Istanbul (Turcia) – Karpatî Lvov (Ucraina)
21:30 Hajduk Split (Croaţia) – UNIREA URZICENI (ROMÂNIA)
21:30 KRC Genk (Belgia) – FC Porto (Portugalia)
21:30 ŢSKA Sofia (Bulgaria) – The New Saints FC (Ţara Galilor)
21:30 Palermo US (Italia) – NK Maribor (Slovenia)
21:30 FC Bruges (Belgia) – Dinamo Minsk (Belarus)
21:30 FC Lausanne (Elveţia) – Lokomotiv Moscova (Rusia)
21:30 PAOK Salonic (Grecia) – Fenerbahçe Istanbul (Turcia)
21:45 Liverpool (Anglia) – Trabzonspor (Turcia)
21:45 Celtic Glasgow (Scoţia) – FC Utrecht (Olanda)
21:45 FC TIMIŞOARA (ROMÂNIA) – Manchester City (Anglia)

22:00 Napoli (Italia) – IF Elfsborg (Suedia)
22:00 Getafe (Spania) – APOEL Nicosia (Cipru)
22:00 Dundee United (Scoţia) – AEK Atena (Grecia)
22:00 AZ Alkmaar (Olanda) – FK Aktobe (Kazahstan)
22:00 Gyori ETO (Ungaria) – Dinamo Zagreb (Croaţia)
22:05 Borussia Dortmund (Germania) – FK Qarabag Agdam (Azerbaidjan)
22:05 Sturm Graz (Austria) – Juventus Torino (Italia)
22:30 Sporting Lisabona (Portugalia) – Brondby IF (Danemarca)
23:00 Villarreal (Spania) – Dnepr Moghilev (Belarus)

Articole recomandate

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *